Ależ ja mam wyczucie xD Przepraszam za tamten komentarz z …

Pin on PinterestShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on TumblrShare on Google+Print this page

Comment on fejsik jako medium wszechpotężne by iranka.

Ależ ja mam wyczucie xD
Przepraszam za tamten komentarz z fb. A „koleżanki” z pracy proponuję ze znajomych po cichu, ale zdecydowanie (zamaszyście?) wypieprzyć (pamiętając o wykluczeniu się z opcji „osoby, które możesz znać”;p). Na nic Ci one.

Recent Comments by iranka

nie matura, a chęć szczera
Smutne jest to, że z niskich wyników tegorocznej matury wnioski będą wyciągnięte nie przez przyszłorocznych maturzystów lecz przez CKE. Zamiast lepiej przygotowanych licealistów będziemy mieć jeszcze bardziej żenująco prosty egzamin. W klasie znajomej znajomego maturę z matmy zdało 4 (słownie: CZTERY) osoby. Mówimy tu o klasie w technikum. Jakim cudem po szkole, która z założenia jest dla umysłów ścisłych, można nie rozwiązać poprawnie 30% nietrudnego egzaminu!? Co do studiów, też nie oszukuję, nie ściągam, nie ściemniam z przekładaniem terminów i nie wyłudzam ocen na ładne oczy. I mam to gdzieś, że inni tak robią. Jak nikt mnie nie będzie chciał zatrudnić, to zatrudnię się sama. Wolę mieć czyste sumienie i świadomość „ja to umiem” niż dyplom z piątką.
Co do odpłatności za studia, jak kolega wyżej, jestem za. Jednak takie przejście wiąże się z zapewnieniem możliwości uczenia się tym, których stać na to „nie finansowo”. I nie mam tu na myśli stypendium socjalnego, zlikwidować cholerstwo! Jest tylko kolejnym polem do popisu ściemniaczy i cwaniaków. Dać dwa, trzy razy wyższe naukowe. O! A na pierwszym roku dać naukowe za wyniki z egzaminów wstępnych. Bo jakim wyznacznikiem wiedzy/ambicji/pracowitości jest wynik z matury?


Pin on PinterestShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on TumblrShare on Google+Print this page